Hurtownia Zabawek

AdBlue: w czym jest przechowywany i transportowany?

Kontenery do AdBlue na stacjach paliw
Dystrybutory do AdBlue na stacjach paliw

AdBlue, czyli wodny roztwór mocznika, którego stężenie wynosi 32,5% jest obecnie powszechnie wykorzystywany. Zadaniem tej substancji zmniejszenie stężenia szkodliwych substancji w spalinach. AdBlue musi być odpowiednio przechowywany. Każdy kontener do AdBlue musi spełniać szereg rygorystycznych kryteriów.

Dostępne obecnie zbiorniki do AdBlue to pojemniki mające dwupłaszczową budowę. Producenci oferują modele różniące się między sobą pojemnością. Dostępne są te o pojemności 3000, 4000, a nawet 6000 litrów. Dobry producent zbiorników AdBlue ma w swojej ofercie pojemniki przeznaczone do przechowywania, dystrybucji, a także transportu. Te do dystrybucji wykorzystywane są na stacjach benzynowych. Z kolei te do transportu mają postać cystern. Wszystkie pojemniki do AdBlue wykonane są tak, aby gwarantowały bezpieczeństwo transportowanej bądź przechowywanej substancji. Producent dba o to, aby nie było ryzyka rozszczelnienia się pojemników.

Storage Partners jest polskim producentem zbiorników na AdBlue – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz