Hurtownia Zabawek

Co warto wiedzieć o AdBlue?

Technologia SCR i Diesel
AdBlue jest nieodłącznym elementem technologii SCR

W spalinach emitowanych przez pojazdy z silnikami Diesla jest wyjątkowo wysoka zawartość szkodliwych tlenków azotu. Powstają one w efekcie spalania oleju napędowego. Większość pojazdów z silnikami Diesla, które są obecnie produkowane jest wyposażonych w sprzęt DEF do odprowadzania spalin. Na system ten składa się między innymi zbiornik do AdBlue. AdBlue to nazwa nadana wodnemu roztworowi mocznika.

Sprzęt do AdBlue jest dzisiaj obowiązkowym wyposażeniem wielu stacji benzynowych. Kontener do AdBlue można zauważyć szczególnie często na stacjach benzynowych usytuowanych przy trasach wylotowych z dużych miast. Własne zbiorniki do AdBlue coraz częściej posiadają także gospodarstwa rolne i firmy transportowe. Kupują je często bezpośrednio u producenta. Producent zbiorników AdBlue oferuje zbiorniki o pojemności 3000, 4000 i 6000 l wykonane z wysokiej jakości polietylenu lub stali nierdzewnej. Ich dwupłaszczowa konstrukcja chroni AdBlue przed zanieczyszczeniem.

Storage Partners specjalizuje się w produkcji zbiorników do przechowywania, dystrybucji i transportu roztworu AdBlue – https://storage-partners.com/en/what-is-adblue-2

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz