Hurtownia Zabawek

Gustowne ozdoby ze świata krawiectwa

Chwosty dodatki pasmanteryjne
Chwosty, frędzle i inne ozdobne dodatki krawieckie

Igła i nici z odrobiną materiału są w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Czasami też jakiś drobiazg doszyty do czegoś innego sprawi, że wzniesiemy się na zupełnie nowe, do tej pory nieosiągalne szczyty estetycznej przyjemności. Potrzebny jest tutaj dobry gust i odpowiednie wyczucie. Nie obejdzie się bez intuicji. Zawsze jednak można się też posiłkować sprawdzonymi metodami.

Z czego warto skorzystać?

Na pierwszy ogień wzięta może być koronka bawełniana na metry. Można jej kupić całkiem sporo, ponieważ jest tania, ale nie warto przesadzać, ponieważ bardzo łatwo jest popaść w zbędny przepych. Koronka powinna być raczej delikatna.

Jeśli szukamy czegoś bardziej wyrazistego i zdecydowanie mniej delikatnego, zawsze możemy postawić na frędzle. Zamiast nich mogą być też chwosty, ale pamiętajmy, że nie mogą to być chwosty do zasłon, a znacznie bardziej skromne rozwiązania. Taśmy z pomponikami to też ciekawe rozwiązanie, ale ryzykowne, ponieważ można bardzo łatwo przesadzić.

Ciekawe pomysły zasługują na to by zostały zrealizowane. Jednak by koncepcja stała się rzeczywistością potrzebne są materiały do pracy. Pasmanteria dekoracyjna Ornatio Design oferuje ozdobne dodatki takie jak chwosty do zasłon i frędzle. Nie brakuje w niej koronek bawełnianych i taśmy z pomponikami.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz