Hurtownia Zabawek

Hostel – dlaczego są tak popularne i liczne

Noclegi Warszawa centrum
Tani i wygodny nocleg w hostelu

Hostele są idealne na tanie podróże. Swoboda przemieszczania się, oszczędności budżetowe, możliwość komunikowania się z ludźmi z różnych krajów i miast sprawiają, że tego typu schroniska są popularnym typem zakwaterowania nie tylko wśród studentów, ale także wśród turystów. To tanie noclegi w centrum Wrocławia czy Warszawy.

Najczęściej hostele posiadają pokoje dla 2, 3, 4 lub więcej osób z kuchnią, w której można gotować posiłki, a także inne udogodnienia. Czasami mają bibliotekę, komputery i dostęp do Wi-Fi. Takie tanie noclegi zostały wypromowane w czasach hipisów. Nie przejmowali się zbytnio wygodą, dużo podróżowali i nie pozostawali długo w jednym miejscu. Od tego czasu liczba hosteli tylko wzrosła, dziś hostele można znaleźć nie tylko w miastach turystycznych, ale także w małych miejscowościach na całym świecie. Hostele butikowe wyróżnia wyjątkowy design i koncepcja, a także dbałość o szczegóły i wyższe ceny. Przykłady: Slo-living w Lyonie, King Kong Hostel w Rotterdamie lub The Plus Prague Hostel w Pradze.

W centrum Warszawy mieści się hostel sieci Moon Hostel z pokojami w wysokim standardzie, pomocną całodobową recepcją i wiele innych udogodnień – https://moonhostel.pl/pl/warszawa

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz