Hurtownia Zabawek

Idealna naprawa Volvo tylko na oryginalnych częściach

Naprawa Volvo
Gwarancyjna naprawa Volvo oryginalnymi częściami

Problemy taki, jak chociażby geometria kół, można bez problemu naprawić poprzez manipulację elementami samochodu. Nie jest to nawet naprawa Volvo w pełnym znaczeniu tego słowa. Czasami jednak konieczne jest wymienienie jakiegoś elementu i wtedy niestety stajemy przed dość poważnym dylematem: wybierać części nowe czy używane?

Jeśli priorytetem ma być absolutne bezpieczeństwo…

Kiedy autoryzowany serwis Volvo wykonuje dla nas naprawę gwarancyjną, zawsze wykonuje dla nas wszystkie prace z wykorzystaniem narzędzi i części, które zostały przygotowane przez oryginalnego producenta. Związane jest to z faktem, że takie części są po prostu idealnie dopasowane i chociaż zazwyczaj drobne niedopasowanie jest zupełnie niezauważalne, producent nie może nam tego zagwarantować. Volvo jest znane ze swojego nastawienia na jakość i bezpieczeństwo, więc wszystkie naprawy gwarancyjne są zawsze wykonywane tylko na częściach oryginalnych.

W przypadku napraw pogwarancyjnych koszty są już znaczne wyższe i wtedy właściciele aut rozglądają się za tańszymi zamiennikami, które jakościowo bardzo często dorównują oryginałom. Dlatego niezależne serwisy mają w swojej ofercie wymianę części samochodów właśnie tymi zamiennikami. Wtedy wybór należ do właściciela auta.

Warsztat Auto Serwis Loga z Poznania oferuję naprawę Volvo oryginalnymi częściami lub ich zamiennikami. Serwis ten specjalizuje się również w innych usługach. Wśród nich jest geometria kół i przegląd przed zakupem.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz