Hurtownia Zabawek

Jak dobrać zasłony do mieszkania

Zasłony i taśmy ozdobne
Dopasowane zasłony wieńczą wystrój wnętrza

Wśród zasłon dostępnych w sklepach znajdziemy różne kolory i fasony. Znajdziemy tutaj zasłony wyposażone w koronki bawełniane, a także frędzle czy nawet taśmy ozdobne. Wszystko zależy od naszych potrzeb i gustu. Zasłony możemy też zróżnicować pod kątem ich zawieszania. I długości

Doskonałym rozwiązaniem są zasłony na taśmie marszczącej. Mają one szczególne marszczenie, które wykonuje się za pomocą taśmy wszytej w górną część materiału. Taką zasłonę wieszamy na karniszu za pomocą żabek lub haczyków. Oprócz tego możemy też zdecydować się na zasłony na szelkach, kółkach czy na kanale. Bardzo ważna jest sama długość zasłon. Mogą one sięgać do ziemi lub do parapetu. Jeśli mają być elegancką dekoracją, to raczej powinniśmy wybierać zasłony do ziemi. Te kończące się na poziomie parapetu są praktyczniejsze, ale zdecydowanie mniej efektownie się prezentują. Doskonale jednak sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak kuchnia, gdzie zasłony do ziemi są mało funkcjonalne.

Jeżeli chcesz zmienić wystrój wnętrza, lecz nie stać cię na zmianę zasłon w domu, zmień wygląd tych które posiadasz przyozdabiając je dodatkami pasmanteryjnymi takimi jak np. taśmy ozdobne. W pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design znajdziesz także frędzle, chwosty do zasłon, taśmy z chwościkami i wiele więcej.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz