Hurtownia Zabawek

Jak działa lombard?

pożyczki z lombardu
Pożyczki pod zastaw z lombardu

Pożyczki w lombardach cieszą się nieustannie wielką popularnością u polaków. Efektem tego jest to, że lombardy powstają w wielu miastach i powszechnie kojarzone są z łatwym i szybkim sposobem na uzyskanie gotówki.

Lombard jest prywatną instytucją umożliwiającą skorzystanie z tak zwanych pożyczek pod zastaw. Może to być pożyczka pod zastaw samochodu czy nawet nieruchomości. Jednak najczęściej lombardy udzielają pożyczek w dużo niższych kwotach, a tym samym nie wymagają od nas takich gwarancji. Zastaw to ograniczone prawo rzeczowe, które ustanawia się na rzecz wierzyciela w celu zabezpieczenia spłaty zobowiązania. Oznacza to, że na pewien, określony umową czas, otrzymujemy gotówkę, która zabezpieczona jest zastawem. Jeśli w danym czasie nie dostarczymy zwrotu pożyczki do lombardu, to zastaw, który w nim zostawiliśmy, staję się własnością właściciela lombardu. Ten sposób pożyczania pieniędzy jest korzystny dla obu stron.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na nagły wydatek przyjdź do lombardu Big Apple we Wrocławiu. Atrakcyjne stawki, miła obsługa i pewna gotówka – to wszystko charakteryzuje tą sieć lombardów.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz