Hurtownia Zabawek

Jak wybrać ekipę wykonującą remonty?

Ekipy remontowe
Dobra firma remontowa chwali się swoimi dokonaniami

Bez względu na to, czy czeka cię malowanie, czy remont łazienki, ważne jest, aby starannie wybrać firmę remontową, która wykona te niezbędne pracę. Przede wszystkim w żadnym wypadku nie należy przekazywać od razu wszystkich pieniędzy przewidzianych w kosztorysie robót budowlanych i naprawczych. Jeśli pracujesz z nieznanym zespołem, istnieje ryzyko, że po otrzymaniu dużej kwoty specjaliści odstąpią od prac albo nie wykonają ich w terminie. Standardowa zaliczka na rozpoczęcie prac wynosi do 25% kosztu naprawy.

Po znalezieniu zespołu, który będzie ci odpowiadał według powyższych kryteriów, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na wycenę naprawy. Nieuczciwe firmy znacząco zaniżają koszt pracy, przez co klient zgadza się z nimi współpracować. Po tym okazuje się, że dokument wskazywał minimalną cenę materiałów i robót, a ich realny koszt jest o około 30-40% wyższy. Aby temu zapobiec, trzeba z grubsza określić koszt materiałów eksploatacyjnych i podstawowych, usług specjalistów – przed podjęciem pracy.

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość – te trzy słowa określają podejście firmy Putmajster do każdego zlecenia jakie powierzą im klienci. Jest bowiem firmą remontową z Poznania z dużym bagażem doświadczenia oraz zrealizowanych prac budowlanych i remontowych.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz