Hurtownia Zabawek

Jaki zbiornik do AdBlue wybrać?

Zbiorniki do AdBlue
Zbiornik do transportu AdBlue

Obowiązek stosowania roztworu mocznika (handlowa nazwa tego roztworu to AdBlue) w samochodach z silnikiem Diesla wymusił konieczność transportowania i magazynowania go w odpowiednich zbiornikach. AdBlue nie jest substancją niebezpieczną. Jego rozlanie nie zakończy się wybuchem. AdBlue jest jednak substancją bardzo korozyjną, dlatego musi być przechowywany, transportowany i magazynowany w zbiornikach wykonanych ze specjalnego materiału i mających specjalną konstrukcję.

Zbiorniki do AdBlue najczęściej produkowane są ze stali nierdzewnej lub polietylenu. Te drugie zbiorniki najczęściej wykorzystywane są do magazynowania AdBlue. Do transportowania wykorzystywane są cysterny. Polietylenowy zbiornik do AdBlue najczęściej ma dwupłaszczową konstrukcję. Można znaleźć również takie, które mają tylko jeden płaszcz. Producent zbiorników AdBlue oferuje zbiorniki o różnej pojemności. W ofercie klienci znajdą zbiorniki do AdBlue o pojemności 3000, 4000 i 6000 litrów.

Czołowym polskim producentem zbiorników na AdBlue jest firma Storage Partners – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz