Hurtownia Zabawek

Jakie zalety ma maszyna do kopertowania?

Kopertownica do biura
Maszyna do kopertowania ułatwia pracę w biurze

W wielu firmach zaklejanie kopert jest prawdziwym wyzwaniem. Dzieje się tak w przypadku gdy dziennie musimy zakleić i zaadresować kilkaset czy kilka tysięcy przesyłek. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest kopertownica.

Maszyna do kopertowania to oszczędność czasu i pieniędzy. Wiele kopertownic może zakleić nawet 18 000 kopert na godzinę i do 500 000 sztuk miesięcznie. To automat, który samodzielnie wykona zadanie. Operator musi po prostu włożyć przygotowane koperty do podajnika i wcisnąć przycisk. Współczesne modele pozwalają pomieścić różne koperty o różnych rozmiarach od 90 do 250 mm. Urządzenie jest wyposażone w zasobnik na koperty i wewnętrzny licznik, dzięki któremu na bieżąco wiesz, ile kopert zostało zaklejonych. W odróżnieniu od wielu innych urządzeń biurowych, praktycznie nie generuje hałasu, a jednocześnie jest w stanie utrzymać stałą prędkość, jeśli chodzi o kopertowanie.

Jednym z czołowych dystrybutorów maszyn do kopertowania jest Printcom Polska. Każda sprzedawana przez nich kopertownica to solidne urządzenie, które działa bezawaryjnie przez wiele lat.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz