Hurtownia Zabawek

Koronki bawełniane inne niż myślisz

Biała koronka bawełniana
Tasiemki białej bawełnianej koronki

Kiedy myślimy o koronkach bawełnianych, przed oczami stają nam zazwyczaj bardzo podobne rzeczy. Archetypem koronki jest koronka koniakowska, która w całej swojej złożoności, jest raczej prosta, ponieważ opiera się na powtarzalnych wzorach oraz jednolitej formie. Wcale tak jednak być nie musi.

Szalone koronki bawełniane

Koronki bawełniane mogą być bardzo różnorodne. Już chociażby pod względem kolorystyki, ponieważ klasyczna polska koronka jest biała, ale w sklepach możemy się spotykać z koronkami o bardzo fantazyjnych i krzykliwych barwach, nie rzadko prezentujące różnego rodzaju połączenia tych barw. Koronki bawełniane mogą być też bardzo różnorodne pod względem ich kształtu. Nawet teoretycznie proste taśmy ozdobne z koronkami mogą posiadać nietypowe wykończenia, pogrubienia, nieregularne wstawki i innego typu dodatki. Zaleca się też ich łączenie, co jeszcze bardziej urozmaica końcowy efekt, zwłaszcza w zestawieniu z innymi dodatkami.

Fantastyczne tasiemki z koronki bawełnianej można znaleźć w pasmanterii Ornatio Design po atrakcyjnych cenach – https://ornatio-design.pl/category/koronki-bawelniane

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz