Hurtownia Zabawek

Kultura w Poznaniu

Poznań teatr
Kulturalna rozrywka wysokiej próby, tylko w dobrym teatrze

Będąc w Poznaniu z pewnością znaleźć można wiele miejsc, związanych z historią, które pomogą zrozumieć kilka kwestii w tym zakresie, z rozrywką, które pomogą po prostu się odstresować i spędzić miło czas wolny, jak również ze sztuką, które umilą czas wielbicielom kultury i osobom wrażliwym na jej piękno. Na początek warto przyjrzeć się licznym muzeom. Znajdzie się tu coś dla fanów wykopalisk, to jest Rezerwat Archeologiczny Genius Loci, dla wielbicieli Trylogii Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza, można również odbyć sentymentalną podróż odwiedzając Pracownie-Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego, jak również Makiety Dawnego Poznania.

Dla osób, które szukają bardziej rozrywkowej formy kultury przeznaczone jest choćby muzeum czekolady, czy też możliwość wybrania się do teatru. A w Poznaniu jest ich kilka, tym samym każdy może dobrać repertuar pod własne preferencje. I tak na przykład wielbiciele teatru dramatycznego, operetek, opery i baletu Teatrze Wielkim.

Poznaj pełny repertuar Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki znanego także pod przydomkiem Opera Poznań – https://opera.poznan.pl/pl/repertuar

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz