Hurtownia Zabawek

Nowoczesna technologia AdBlue – zyskująca popularność technologia SCR

Popularność technologii SCR
Obecnie system selektywnej redukcji katalitycznej można spotkać w w większości pojazdów Diesela

W ostatnich latach można zauważyć, że technologia SCR zaczyna stawać się coraz bardziej dopracowaną i rozwiniętą formą zabezpieczającą wymogi jakie stawiane są producentom samochodów w zakresie wydzielanych spalin. Między innymi z tego powodu kontener do AdBlue pojawia się coraz częściej na stacjach paliw, ponieważ na drogach jest bowiem coraz więcej aut, które wykorzystują ten płyn i kierowcy mogą mieć zapotrzebowanie na jego zatankowanie.

Wprowadzenie technologii AdBlue do samochodu ma sprawić, że doprowadzony do katalizatora roztwór mocznika, przy zachowaniu odpowiedniej temperatury, będzie gwarantował, że poziom wydzielanych szkodliwych spalin będzie skutecznie ograniczony. Rozwiązanie takie dobrze sprawdza się w praktyce i rzeczywiście, jak się okazuje, jest to opcja gwarantująca spełnienie norm w tym zakresie. W wielu pojazdach z montowanymi wysokoprężnymi jednostkami napędowymi mają obecnie taki wymóg, że bez zbiornika na AdBlue i całego systemu SCR spełnienie tych norm nie jest możliwe.

Firma Storage Partners dostarcza rozwiązania w zakresie dystrybucji i produkcji płynu AdBlue. Produkuje bowiem pompy do AdBlue i linie produkcyjne do sporządzenia tego środka.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz