Hurtownia Zabawek

Nowoczesne powłoki ochronne

Ochronna warstwa polimocznika
Natryskowa powłoka ochronna skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi

Chcąc w doskonały sposób zabezpieczyć różnego rodzaju powierzchnie, powinniśmy postawić na natryskowe powłoki ochronne. Jedną z branż, w których polimocznik idealnie się sprawdza jest szeroko pojęta branża motoryzacyjna.

Raptor to uretanowa substancja ochronna, która tworzy wyjątkowo trwałą powłokę ochronną. Do zalet natryskowych powłok ochronnych należy także to, że można ich używać do zabezpieczania bardzo różnych powierzchni. Polimocznik może być stosowany do ochrony zarówno oryginalnych powłok, jak i tych, które zostały ocynkowane. Natryskowe powłoki ochronne to bardzo dobry wybór w sytuacji, gdy zamierzamy zabezpieczyć powierzchnie metalowe. Właściwości natryskowych powłok ochronnych sprawiają, że powierzchnie te są doskonale zabezpieczone przed wilgocią – korozja przestaje być postrachem. Polimocznik skutecznie zabezpiecza także różnego rodzaju powłoki przed powstawaniem plam i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Ta trwała natryskowa powłoka ochronna jest do nabycia w sklepie internetowym Raptor Polska. Dostępna jest w wielu barwnych wariantach wraz z dodatkami.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz