Hurtownia Zabawek

Odbiór mieszkania w Poznaniu. Dlaczego warto zatrudnić firmę zewnętrzną?

Odbiór mieszkania od dewelopera
Profesjonalna i skrupulatna weryfikacja nieruchomości w wykonaniu firmy budowlanej

Właściciel mieszkania nie musi znać się na wszystkich technicznych aspektach budowy. Niestety taka niewiedza może zostać wykorzystana przez dewelopera. Dlatego samodzielnie przeprowadzony odbiór techniczny nie jest najlepszym pomysłem.

Odbiór mieszkania w Poznaniu krok po kroku

Kupując mieszkanie od dewelopera nowy właściciel rzadko ma okazję zobaczyć je przed podjęciem decyzji. O wiele częściej kupuje przysłowiową dziurę w ziemi, a o wyglądzie lokum dowiaduje się z wizualizacji. Dlatego na etapie zakupu trudno jest ocenić jakość wykończenia i stan techniczny lokalu. Dlatego weryfikacja mieszkania, czyli odbiór techniczny, przed odebraniem kluczy jest tak ważna. Zgłoszone w jego czasie usterki muszą zostać usunięte przez dewelopera na jego kosz.

Odbiór mieszkania od dewelopera

Co jednak zrobić, jeśli właściciel kompletnie się na tym nie zna? W Poznaniu swoje usługi oferuje firma „Sprawdź i Zamieszkaj”, która zajmuje się weryfikacją mieszkań w stanie deweloperskim. Profesjonalna pomoc przy sprawdzaniu mieszkania to mniejsze ryzyko dodatkowych kosztów i problemów. Na stronie https://sprawdzizamieszkaj.pl można znaleźć takie usługi jak odbiór domu czy badanie mieszkania/domu kamerą termowizyjną.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz