Hurtownia Zabawek

Odmień „serce” twojego domu!

Często niepozornych rozmiarów, stanowiąca wydzielony fragment pokoju dziennego lub niezależne pomieszczenie. Nazywana sercem w domu. To jej ściany wysłuchują poważnych rozmów podczas spotkań ze znajomymi. Tylko w niej przyrządzimy pyszny rodzinny obiad. Tak, dobrze myślicie to kuchnia!

Kuchnie szyte na miarę!

Niezależnie od rozmiarów, zawsze spotykamy się z tym samym problem, jak urządzić kuchnię, aby wygodnie się z niej korzystało. Planów zagospodarowania przestrzeni może być co najmniej kilka, przeważnie pomieszczenie wymusza na nas pewny układ. Zaczynamy czytać, analizować, wiemy już co to trójkąt roboczy w kuchni, staramy się dobrać meble, frustracja narasta…

Można jednak prościej. Wystarczy udać się do zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim firmy Deluxe Design zajmującej się projektowaniem kuchni na co dzień. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu odnośnie do naszych preferencji oraz posiadanego pomieszczenia. Wykonają wizualizację, dzięki które zobaczmy nasze nowe pomieszczenie. Korzystając z doświadczenia, pracownicy podpowiedzą sprawdzone rozwiązania, podnoszące funkcjonalność pomieszczenia, na które sami byśmy nie wpadli.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz