Hurtownia Zabawek

Po co nam kopertownica?

Obsługa korespondencji masowej
Obsługa korespondencji masowej to czysty zysk czasu i pieniędzy

Korespondencja masowa jest zmorą zwłaszcza w przypadku instytucji. Obsługa korespondencji polegająca tutaj na wysyłaniu tysięcy listów o tej samej treści zabiera bardzo dużo czasu. Chodzi tu zwłaszcza o instytucje administracji publicznej, sądownictwo, służbę zdrowia, szkolnictwo. Podobnie dzieje się w dużych firmach, które kontaktują się z tysiącami klientów tygodniowo. Dla nich wszystkich przygotowano rozwiązanie – to kopertownica.

Kopertownica pozwala nam złożyć i zapakować w koperty listy w ilości kilku tysięcy sztuk, dosłownie w kilka minut. Profesjonalne urządzenie tego typu jest w stanie pracować z szybkością nawet do dwudziestu tysięcy pism na godzinę. Co więcej, wszystkie przesyłki w tym przypadku będą złożone i zakopertowane identycznie. Nie musimy się tu martwić o wizerunek firmy, bo nasz klient otrzyma od nas doskonale i perfekcyjnie zakopertowaną przesyłkę. Tego typu rozwiązanie pozwalają oszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze w firmie czy instytucji.

Firmy outsourcingu pocztowego posiadają specjalistyczne kopertownice, które przygotują setki tysięcy listów w ciągu dnia. Jedną z usług firmy Adrex Group jest korespondencja masowa czyli wydrukowanie, zakopertowanie i nadanie do wysyłki przesyłek listowych w skali hurtowej.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz