Hurtownia Zabawek

Podróże po Krakowie

Tanie noclegi Kraków
Zwiedź Kraków z wygodnym i tanim kwaterunkiem w hostelu

Z odwiedzinami w Krakowie

Stolica województwa małopolskiego jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Kierunek ten obierają nie tylko sami Polacy, ale również wiele turystów z licznych krajów. Dlaczego? Powodów jest wiele, a jego królewskie oblicze oraz ciekawe rysy historyczne zdają się dominować w rankingach zwiedzających. Przede wszystkim jako punkt docelowy wiele osób obiera Wawel, możliwość spaceru nad Wisłą, jak również przepłynięcia jej na statku i lot widokowym balonem. W Krakowie można wejść również na aż cztery kopce, z czego jeden z nich znajduje się bardzo blisko byłego obozu zagłady, kolejny zaś w bliskiej odległości do krakowskiego zoo. Miłym doświadczeniem może również okazać się spacer po rynku krakowskim, zwłaszcza w wieczornych godzinach. Wielbiciele Harrego Pottera, znajdą w pobliżu kawiarnię inspirowaną właśnie tym światem, wielbiciele sztuki mogą zwiedzić liczne muzea, zaś kultury wyższej skorzystać z oferty filharmonii czy teatrów.

Czy można zorganizować w tym miejscu wycieczkę w przyzwoitej cenie z tanim noclegiem? Jak najbardziej! W szerokiej ofercie noclegów jakie można znaleźć w Krakowie, coraz większą popularnością cieszą się hostele, które znaleźć można nawet w centrum miasta. Jest to zdecydowanie świetna opcja dla osób, które lubią nawiązywać nowe znajomości, jak również szukają niedrogich rozwiązań.

W Krakowie Moon Hostel oferuje wygodne pokoje, mnóstwo udogodnień, zniżki dla grup oraz najlepsze informacje dla turystów zwiedzających stolicę Małopolski – https://moonhostel.pl/pl/krakow

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz