Hurtownia Zabawek

Pomoc doradcy laktacyjnego

Porady doradcy laktacyjnego
Umów się na konsultacje z doradcą laktacyjnym

Wiele młodych mam decyduje się na karmienie dziecka piersią. Jest to rozwiązanie korzystnie wpływające nie tylko na zdrowie maluszka, który dopiero pojawił się na świecie, ale również budujące większą więź z dzieckiem. Niestety, w polskich szpitalach świeżo upieczone mamy są często pozostawione same sobie, jeśli chodzi o karmienie. Kobiety nie wiedzą, jak przystawić dziecko do piersi, a także w jakich pozycjach karmić. Pojawia się stres, zdenerwowanie, napięcie, które nie tylko udziela się dziecku, ale może również doprowadzić do zaniku pokarmu. Dlatego warto we własnym zakresie postawić na porady laktacyjne, które najczęściej oferuje doświadczona położna.

Podczas konsultacji laktacyjnych kobieta dowie się, jak we właściwy sposób przystawiać dziecko do piersi. Doradca wskaże na możliwe pozycje, w których można karmić, a w których komfort będzie miało zapewnione nie tylko dziecko, ale również mama.

Warto pamiętać, że doradca laktacyjny może udzielić również wielu innych porad dotyczących opieki nad noworodkiem. Zawsze warto zapytać na przykład o chustonoszenie.

Podczas wizyt poporodowych pani Natalia niesie pomoc każdej świeżo upieczonej mamie w Poznaniu i okolicach. Posiada rozległą wiedzę i wiele specjalizacji dzięki czemu pokaże jak najlepiej zadbać o niemowlę w pierwszych miesiącach jego życia. Jako doradca laktacyjny poradzi w każdej sprawie związanej z karmieniem dziecka piersią. Pani Natalia oferuje również bezbolesny pomiar bilirubiny u dziecka.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz