Hurtownia Zabawek

Pomocna położna

Porady laktacyjne dla mam
Na problemy z karmieniem piersią z pomocą przychodzi doradca laktacyjny

Położna w Poznaniu nie narzeka na brak pracy

Wspomaga położnice oraz ich dzieci. Położna po porodzie czuwa nad młodą mamą oraz jej dzieckiem. Wizyty położnej są zapowiedziane oraz organizowane z wyprzedzeniem. Porady laktacyjne udzielane są regularnie. Fototerapia noworodków czy chustonoszenie są polecane przez położną.

Położna ma wiedzę i umiejętności

Kończy szkołę medyczną, wspomaga matki oraz ich dzieci. Działa solidnie, rzetelnie, dbając o jakość pomocy. Jej działania są realizowane starannie i w sposób dający zadowolenie. Dobra jakość to doskonałe rozwiązanie. Jest to naprawdę doskonała rzecz i sposób na wspieranie młodych mam. Położna pomaga, gdy matka ma problem z karmieniem maluszka, doradza, pokazuje jak prawidłowo myć niemowlaka. Pracuje w szpitalu lub prywatnie, pomaga także w domach, gdy młoda mama decyduje się na poród domowy. Profesjonalna położna nieustannie się dokształca i podnosi kwalifikacje, aby móc pracować coraz lepiej i w sposób dający rozwój oraz perspektywy zawodowe. Warto pamiętać, że położna wykonuje zawód zaufania społecznego.

Pani Antonić jest położną ze specjalizacją doradcy laktacyjnego i jest w stanie zatroszczyć się matkami mające problemy z karmieniem piersią – https://troskliwirodzice.com/porady-laktacyjne

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz