Hurtownia Zabawek

Prace wykończeniowe w domu i mieszkaniu

fachowe wykończenia wnętrz
Dom wykończony pod klucz

Wykończenia wnętrz są ostatnim etapem budowy domu. Prace te mają na celu doprowadzenie nieruchomości do takiego stanu, aby nadawała się ona do zamieszkania. Na prace, które muszą zostać wykonane zanim do domu czy mieszkania wprowadzą się jego mieszkańcy składa się wiele czynności. Są one wykonywane w kilku etapach.

W pierwszym etapie wykonywane są wszystkie instalacje: gazowe, elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Następny etap obejmuje wykonywanie tynków oraz posadzek. Szpachlowanie ścian jest etapem kolejnym. W tym etapie może zostać wykonana także lekka zabudowa. Do takiej zabudowy zalicza się sufity podwieszane. Ostatnim etapem jest malowanie lub tapetowanie ścian, montaż glazury, wanny, umywalki, zlewozmywaka. Na tym etapie montuje się też meble kuchenne.

Osoby, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do swojego domu czy mieszkania, mogą kupić od dewelopera nieruchomości z opcją wykończenie pod klucz. Wtedy ostatnia faza wykończeniowa leży w gestii właściciela mieszkania, tak jak wprowadzenie własnych mebli.

Jako profesjonalna firma remontowa z Poznania PREMIUM PROPERTY posiada kilka pakietów wykończeniowych, spośród których można wybrać poziom zaawansowania wykończenia pod klucz – https://mieszkaniepodklucz.pl

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz