Hurtownia Zabawek

Regularne przeglądy Volvo

Przeglądy okresowe Volvo
Wykonywanie przeglądów okresowych pozwoli zachować samochód we właściwym stanie

Najlepsze warunki dla długotrwałego, niezawodnego i wydajnego silnika są tworzone poprzez regularną, zaplanowaną konserwację i stosowanie oryginalnych części Volvo. Niezależnie od warunków eksploatacji zaleca skonsultowanie się z lokalnym dealerem Volvo w celu uzyskania porady dotyczącej konkretnych potrzeb serwisowych. Aby jak najlepiej wykorzystać swój silnik i stworzyć najlepsze warunki dla płynnej i produktywnej pracy, należy pamiętać o kilku pomocnych kwestiach. 

Przestrzeganie zaleceń serwisowych zawartych w instrukcji obsługi pomoże zapobiec niepotrzebnemu zużyciu, skrócić przestoje i zmaksymalizować zarówno osiągi, jak i żywotność silnika. Instrukcja obsługi dostarczona z silnikiem określa wymagane okresy międzyobsługowe oraz jakość paliwa, olejów i płynu chłodzącego, które powinny być używane w silniku. Ważna jest też regularna geometria kół. Właściwe eksploatowanie auta pozwali ograniczyć wizyty w serwisach samochodowych.

W niezależnym serwisie Volvo, Auto Serwis Loga z Poznania, pracują prawdziwi znawcy tej szwedzkiej marki i wiedzą gdzie jak dokonywać przeglądu i jak naprawiać każdy model by auto służyło długo i było bezpieczne – https://serwisvolvo.pl/przeglady-okresowe

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz