Hurtownia Zabawek

Serwis pojazdów ciężarowych

Części do samochodów ciężarowych
Specjalistyczny warsztat dla samochodów ciężarowych

Transport drogowy to tysiące kilometrów przemierzane każdego miesiąca po drogach i autostradach Europy. Olbrzymie przebiegi to duże zużycie eksploatacyjne pojazdu, zatem nieodzowną rzeczą są badanie techniczne ciężarówek, regularny serwis opon ciężarowych, wymiana części do samochodów ciężarowych, które w znacznie szybszym tempie ulegają zużyciu.

Regionalne centra obsługi samochodów ciężarowych

Każdy przewoźnik ma obowiązek dbać o swój tabor i regularnie sprawdzać stan samochodów. Corocznie przeprowadzane badania techniczne ciężarówek to nie wszystko. Transport materiałów wyjątkowo ciężkich powoduje znacznie szybsze zużywanie opon niż w przeciętnym samochodzie osobowym. Raben Truck Service pod Poznaniem zajmuje się kompleksową obsługą aut ciężarowych DAF, Mercedes, a także prowadzi serwis naczep ciężarowych Krone, Wielton, Schmitz.

Szczególnie ważne jest staranne przygotowanie ciężarówki i naczepy do zimy. Tu nie może być mowy o słabych oponach czy niewydolnym systemie hamulcowym czy grzewczym. To właśnie w tym okresie coraz częściej musimy przeprowadzać naprawy powypadkowe DAF.

Poznaj pełną ofertę serwisu pojazdów ciężarowych Raben Truck Service i jego usługę sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych – https://rtservice.pl/czesci-zamienne-do-samochodow-ciezarowych

Technology photo created by aleksandarlittlewolf – www.freepik.com

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz