Hurtownia Zabawek

Stylowa poduszka dekoracyjna – taśmy z pomponikami

Taśma z chwościkami do poduszki
Poduszki są świetnymi obiektami do tworzenia własnoręcznych ozdób wnętrza

Kochasz angielski styl i wciąż podobają ci się babcine poduszki, koce i obrusy? Właśnie znalazłaś na strychu starą poduszkę z nieco wydartymi rogami? Zrób wszystko, aby odzyskała swój dawny blask i znów zdobiła Twoją sofę w salonie. Pasmanteria dekoracyjna ma na wyposażeniu doskonałej jakości taśmy z pomponikami oraz taśmy z chwościkami, dzięki czemu nawet najstarsza poduszka znów zabłyszczy w salonie.

Najpopularniejsza jest biel, dlatego jeżeli zakupiona przez nas taśma z pomponikami będzie tak samo śnieżnobiała jak poduszka babci, po obszyciu jej odpowiedniej długości taśmą, otrzymamy gotowy produkt. Taka poduszka z przeszłością z pewnością zachwyci nie tylko nas, ale również zaproszonych przez nas gości.

Dobrze, aby poduszka nie leżała samotnie w fotelu. Zastanówmy się czy białe taśmy z pomponikami nie będą nadawały się również do obszycia kapy czy innych poduszek dekoracyjnych. Jedna taśma z chwościkami może sprawić, że zyskamy cały komplet pięknych i dekoracyjnych poduch wraz ze stylową babciną kapą łóżkową.

Wszystkie niezbędne ozdobne dodatki krawieckie do tworzenia dekoracji, takie jak taśma z pomponikami, znajdziesz w pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz