Hurtownia Zabawek

Wykończenie mieszkania pod klucz: jakie prace?

Wykończenie pod klucz - podział prac
Wykończenie mieszkania pod klucz dzieli się na kilka etapów

Aby w nowym mieszkaniu można było zamieszkać, musi ono zostać wykończone. Wykończenie mieszkania pod klucz wiąże się z koniecznością wykonania szeregu prac. Jakie są te najważniejsze? O czym należy pamiętać i z czego nie wolno zrezygnować?

Wykończenie podłogi

Wykończenie mieszkania pod klucz to między innymi prace wykonywane przy podłodze. Niezbędne jest wykonanie wylewki. Dopiero na niej można układać panele bądź parkiet. To pierwsze rozwiązanie jest tańsze i szybsze, drugie zaś zdecydowanie bardziej ekskluzywne. Warto jednak pamiętać, że dębowy parkiet to inwestycja na lata.

Wykończenie ścian

To kolejny element prac, które trzeba uwzględnić przy wykończeniu mieszkania. Niezbędne jest położenie gładzi gipsowej. Dzięki temu powierzchnia ścian będzie idealnie równa. Dopiero po nałożeniu gładzi można przystąpić do prac związanych z malowaniem ścian. Przed farbą należy jednak położyć grunt, co sprawi, że farba będzie lepiej kryć.

Profesjonalnym wykończeniem mieszkań pod klucz specjalizuje się firma remontowa PREMIUM PROPERTY z Poznania. Jej pracownicy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia, a efekt ich prac zadowoli najbardziej wymaganych klientów.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz