Hurtownia Zabawek

Z koronki można wykonać różne cuda

Cuda z koronki bawełnianej
Tasiemki koronki bawełnianej

Koronki praktycznie nigdy nie przestały być modne. Dzisiaj koronki bawełniane dostępne są w każdej pasmanterii. Można je kupić w różnych kolorach i różnej szerokości. Koronka bawełniana jest subtelna i delikatna. Potrafi zmienić wygląd niejednego przedmiotu.

Oryginalna koronka bawełniana na metry może posłużyć nie tylko do wykończenia brzegu obrusa czy pościeli, ale także do wykonania wielu modnych, eleganckich i stylowych ozdób do domu. Można ją kupić za naprawdę bardzo niewielkie pieniądze, ale osiągnięty dzięki niej efekt dekoracyjny zachwyci niejedną osobę.

Koronki bawełniane świetnie prezentują się na przykład na świecach. Ozdobione bawełnianą koronką świece staną się świetną dekoracją wnętrz urządzonych w rustykalnym stylu. Inny pomysł na wykorzystanie bawełnianej koronki to ozdobienie abażura wykonanego z cienkiej tkaniny. Najlepszy efekt da zastosowanie koronki w kontrastowym kolorze.

Wiele wzorów koronek bawełnianych sprzedawanych na metry jest dostępnych w pasmanterii Ornatio Design – https://ornatio-design.pl/category/koronki-bawelniane

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz