Hurtownia Zabawek

Zalety wykończenia pod klucz

Wykończenie wnętrz pod klucz
Wnętrze wykończone pod klucz

Coraz częściej developerzy proponują nam mieszkania wykończone, które nadają się do natychmiastowego zasiedzenia przez lokatora. Jakie zalety ma wykończenie mieszkania pod klucz?

Przede wszystkim oszczędzamy wiele czasu, który musielibyśmy zmarnować na wykonanie tego we własnym zakresie, znalezienie materiałów oraz dopilnowanie ich transportu w możliwie nienaruszonym stanie. Dodatkowo deweloperzy mogą wynegocjować lepsze ceny na materiały i usługi niż zwykli klienci. Zyskujemy też tu na podatkach. VAT w przypadku usługi wykańczania oferowanej przez dewelopera wynosi jedynie osiem procent. Dla nas jako zwykłego klienta – dwadzieścia trzy procent. Olbrzymią zaletą jest też oczywiście to, że do takiego mieszkania możemy się wprowadzić natychmiast po uzyskaniu kluczy. Wystarczy jedynie przywieźć meble i odpowiednio je zaaranżować. Jeśli zatem zależy nam na wygodzie, to jest to rozwiązanie doskonale pasujące do naszych potrzeb.

Kolejną możliwość stwarzają firmy, które zajmują się wyłącznie wykończeniem wnętrz pod klucz. Taką firmą jest PREMIUM PROPERTY, która posiada kilka pakietów wykończeniowych do wyboru, różniące się kosztem i jakością wykończeń.

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz