Hurtownia Zabawek

Zbiorniki do AdBlue – czyli technologia SCR w praktyce

Zbiornik na AdBlue

Dzisiejsze silniki wysokoprężne, muszą posiadać dodatkowe systemy aby spełniać wysokie normy narzucane przez Unie Europejską. Temat dotyczy nie tylko samochodów ciężarowych, ale również aut osobowych. AdBlue lub inaczej DEF, nie jest dodawany do paliwa – a wtryskiwany jest do układu wydechowego samochodu. Nie jest również tajemnicą, że rośnie zużycie czynnika w autach wielu producentów aut osobowych oraz ciężarowych. O czynnik należy dbać, gdyż w ostatnich miesiącach również mocno podrożał – a jego brak może być problematyczny dla właściciela. Jeżeli jednak planujesz dłużej mieć samochód, warto kupować większe zbiorniki, cena wtedy powinna być odpowiednio niższa.

Gdzie zakupić zbiornik od AdBlue?

W przypadku gdy zbiornik do AdBlue w waszym pojeździe został uszkodzony, nie zastanawiaj się długo. Może sam czynnik nie jest żrący, ale zostawia biały osad ciężki do zmycia. A przy dłuższym wycieku brak czynnika unieruchomi samochód. Dlatego warto skontaktować się z zaufanym warsztatem i wymienić wadliwą część.

Jeżeli jednak poszukujesz dużego zbiornika na AdBlue do przechowywania i do dystrybucji na własny użytek, sprawdź ofertę firmy Storage Partners – https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue

Zagłosuj na post
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz